Науковий висновок щодо тлумачення окремих положень кримінального процесуального кодексу України

Рік: 2015

До кафедри правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченка надійшло звернення судді Верховного Суду України М. Є. Короткевича про надання наукового висновку щодо тлумачення окремих положень Кримінального процесуального кодексу України, а саме відповідей на такі запитання:

1. Чи є неналежна перевірка доказів на предмет їх допустимості порушенням щодо законності, обґрунтованості та вмотивованості судових рішень у випадку відсутності рішень про проведення контролю за вчиненням злочину та ухвал слідчого судді щодо проведення оперативно-розшукових заходів і негласних слідчих розшукових дій у матеріалах кримінального провадження?