ISSN 2413-5372, Свідоцтво про державну перереєстрацію КВ №25381-15321 ПР від 07.01.2023 р.

Search

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ЖУРНАЛ "ВІСНИК КРИМІНАЛЬНОГО СУДОЧИНСТВА"

Індексація

Політика індексації та архівування журналу «Вісник кримінального судочинства» є прихильником цифрового збереження наукових досліджень.

Редакція журналу прагне до постійної доступності та збереження наукових досліджень.


Цифровий архів

Повний текст усіх опублікованих статей доступний для завантаження на сайті журналу у розділі Архів номерів.

Увесь цифровий архів журналу зберігається на захищеному сервері, резервне копіювання якого відбувається щодня.

Журнал також зберігається у Репозитарії Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Автори можуть архівувати опубліковану версію своїх статей в особистих або інституційних сховищах безпосередньо після публікації.


Сервіси індексування та архівування:


Рейтингові переліки журналів:


Бази журналів:


Репозитарії:


Цифрові реєстратори:


Агрегатори цифрового контенту:


Один з найпоширеніших і престижних індексів для наукових журналів є Scopus. Індексація в Scopus відкриває журналу доступ до широкої аудиторії наукових дослідників та студентів. Це також збільшує можливості цитування публікацій, адже Scopus використовується як важливе джерело даних для цитування в наукових роботах.

Окрім Scopus, є й інші важливі національні та міжнародні індекси, які можуть індексувати журнал “Вісник кримінального судочинства”. Наприклад, Web of Science є ще однією визнаною індексаційною платформою, яка охоплює важливі наукові бази даних, такі як Science Citation Index Expanded (SCI-EXPANDED) і Social Sciences Citation Index (SSCI). Це дозволяє журналу бути включеним до цих баз даних і покращує його привабливість для науковців та дослідників.

Загалом, індексація журналу “Вісник кримінального судочинства” у національних та міжнародних базах даних є важливою складовою його успіху та визнання в науковому середовищі. Вона дозволяє покращити доступність журналу, залучити нових авторів та читачів, а також підвищити його науковий вплив. Індексація є показником якості та наукової цінності журналу і сприяє його подальшому розвитку та прогресуванню у галузі кримінального судочинства.

Подати статтю