Окремі проблеми при проведенні негласних слідчих (розшукових) дій

Рік: 2016
Скачати файл: 3_2016_Tatarov.pdf

У статті розглянуто роль прокурора при проведенні негласних слідчих (розшукових) дій. Визначено особливості забезпечення дотримання прав осіб під час проведення заходів, які обмежують конституційні права. На основі дослідження практичних проблем обґрунтовано необхідність удосконалення положень кримінального процесуального законодавства України в частині визначення суб’єктів ініціювання проведення моніторингу банківських рахунків та контролю за вчиненням злочину, порядку ознайомлення слідчим (детективом) з результатами негласних слідчих (розшукових) дій до їх розсекречення, використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій в іншому кримінальному провадженні.

Ключові слова: прокурор, слідчий, детектив, слідчий суддя, негласна слідча (розшукова) дія, тимчасове обмеження конституційних прав особи, клопотання, ухвала слідчого судді.