П’ять років чинності Кримінального процесуального кодексу України: проблемні питання

Рік: 2017
Скачати файл: 3_2017_Pohoretskyi.pdf

У статті розкриваються проблемні питання розробки та прийняття чинного Кримінального процесуального кодексу України, а також причини внесення до нього численних змін і доповнень. Висвітлюється недосконалість його основних правових інститутів та недоліки в організації функціонування органів кримінальної юстиції. Вносяться пропозиції щодо концептуальних напрямів удосконалення норм та інститутів чинного Кримінального процесуального кодексу України та реформування суду, органів прокуратури, досудового розслідування й розшуку та адвокатури.

Ключові слова: Кримінальний процесуальний кодекс України, суд, слідчий суддя прокуратура, адвокатура, функція захисту, органи досудового розслідування, розшук, доказування.