Спостереження за особою, річчю або місцем у процесі розслідування злочинів у сфері міжнародного студентського обміну

Рік: 2016
Скачати файл: 4_2016_Chernyak.pdf

Окреслено перелік і сутність злочинів, що вчиняються у сфері міжнародного обміну студентами. Досліджено сутність спостереження за особою, річчю або місцем. Визначено мету та завдання проведення такого спостереження під час розслідуванні злочинів, що вчиняються у сфері міжнародного обміну студентами. Окреслено шляхи підвищення ефективності його застосування у кримінальних провадженнях щодо цієї категорії кримінальних правопорушень.

Ключові слова: досудове розслідування; кримінальне провадження; спостереження за особою, річчю або місцем; злочини у сфері міжнародного студентського обміну.