Науковий висновок щодо тлумачення окремих положень Кримінального процесуального кодексу України та Кримінального кодексу України (2)

Рік: 2016
Скачати файл: 4_2016_Scientific_conclusion.pdf

До кафедри правосуддя юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка надійшов запит адвоката Дригваль Наталії Петрівни про надання наукового висновку щодо тлумачення окремих положень Кримінального процесуального кодексу України та Кримінального кодексу України, а саме відповідей на такі запитання:

1. Чи є рапорт оперативного співробітника (працівника), в якому містяться фактичні дані про ознаки злочину, підставою для проведення негласних слідчих (розшукових) дій?

2. Чи є підстави для притягнення оперативного співробітника (працівника) до кримінальної відповідальності, якщо інформація, вказана у його рапорті, не знайшла свого підтвердження; або кримінальне провадження закрито; або особа, яка брала участь у вчиненні кримінального правопорушення, і щодо якої проводилися негласні слідчі (розшукові) дії, встановлена оперативним співробітником (працівником) неправильно?